رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان راهیان نور:
احساس ضعف در زمینه اقتصادی اشتباه بود/ در برابر دشمن قوت خود را آشکار کنید/ راهیان نور فناوری استفاده از ثروت دفاع مقدس است
رهبر معظم انقلاب فرمودند: اشتباه برخی در چالش بزرگ اقتصادی که کشور اکنون دچار آن است، این بود که در زمینه اقتصادی اظهار ضعف شد و دشمن دید که اینجا می‌توان فشار آورد و فشار را زیاد کردند.
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۰
 عکس/ فوتبال با چاشنی خون
رقابت های کالکیو استورکیو یا «فوتبال تاریخی» ژوئن هر سال با شرکت تیم های مختلف در شهر فلورانس ایتالیا برگزار می شود. در این ورزش که پیشینه ای پانصد ساله دارد، انجام هیچ حرکتی خطا محسوب نمی شود.
سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۸
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
 عکس/ رالي خودروهای 40 ساله‌
نخستين مسابقات رالي با خودرو هاي كلاسيك روز سه شنبه از استان البرز به مقصد استان مازندران آغاز شد. در اين مسابقات 50 دستگاه خودرو كلاسيك با قدمت بالاي 40 سال از منطقه عظيميه كرج حركت خود را آغاز كردند و مقصد نهايي شهرستان نور در استان مازندران است.مسابقات رالي خودرو هاي كلاسيك پنج روزه است و اين خودروها مسافت 300 كيلومتر را طي مي كنند.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
دلایل بی‌اعتنایی غرب به دیپلماسی لبخند؛
 آیا «سیاست تسامح» آینده روحانی را به سرنوشت چمبرلین دچار می‌کند؟
چمبرلین نخست وزیر بریتانیا معتقد بود که می‌تواند از طریق سازش با هیتلر از جنگ جلوگیری کند. بر مبنای همین باور، توافقنامه مونیخ را با هیتلر امضاء کرد. اما این توافق مقدمه تصرف مناطق بیشتری از سوی هیتلر شد. سیاست چمبرلین به «سیاست مماشات» معروف شد و سرنوشت تلخی برای او رقم زد.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۸
 از وام ضروری ۴۸۴ میلیون تومانی تا وام ۱۰۳ میلیونی خودرو /چهار مدیر بیمه مرکزی ۲٫۵ میلیارد تومان وام گرفتند +سند
بر اساس فیش‌های حقوقی منتشرشده، 4 مدیر ارشد بیمه مرکزی وام‌های کلان چند ده میلیون تومانی تحت عنوان وام خودرو، وام ضروریو ...دریافت کرده اند که مبالغ این وام‌ها، ارقامی بین 9 میلیون تا 484 میلیون تومان بوده است.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۷