رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر گسترش فرهنگ انقلاب در 35 سال گذشته و نگاه استراتژیک استکبار به آن، از تلاش دشمن برای متوقف کردن فرهنگ انقلاب که نشات گرفته از فرهنگ ناب اسلامی است خبر داد.

کد خبر: ۱۵۷۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۰۲

به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز؛ رئیس کمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر گسترش فرهنگ انقلاب در 35 سال گذشته و نگاه استراتژیک استکبار به آن، از تلاش دشمن برای متوقف کردن فرهنگ انقلاب که نشات گرفته از فرهنگ ناب اسلامی است خبر داد.

حجت الاسلام احمد سالک کاشانی ادامه داد که دشمن در شاخه سیاسی فتنه 88 را رقم زد و در شاخه اقتصادی با تحریم به مقابله با نظام ما پرداخت و در شاخه خانواده با رشد ابزارهای تکنولوژی انحراف خانواده های حزب الهی را مدنظر قرار داد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی  از برنامه ریزی 160 موسسه تحقیقاتی که به سران آمریکا در خصوص مسائل ایران سرویس می دهند خبر داد و افزود: آنها به این نتیجه رسیده اند که الگوسازی از نمادهای انقلاب انجام داده و از این الگوها علیه اسلام و انقلاب استفاده نمایند.

وی این حرکت را خطرناک نامید و افزود: دشمنان ما امروزه به این نتیجه رسیده اند که نه تهدیدات و تحریم ها هیچ کدام بر روی ملت ما اثر ندارد و از راه جنگ نرم و عملیات روانی درصدد ضربه زدن به اصل نظام هستند.

منبع خبر: سفیر افلاک
نویسنده : ایوب دارابی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: