فرازهایی از وصیت نامه های شهدای لرستان؛

 امام خمینی(ره) فرمودند:این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند، مطالعه کنید.پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند، یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها را بگیرید و مطالعه کنید و تفکر کنید.

کد خبر: ۲۳۶۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۱

به گزارش دلفان امروز،   قرآن کریم در سوره آل عمران آيه 105 می فرماید: ولا تكونوا كالّذين تفرّقوا واختلفوا من بعد ما جاءهم البيّنات و اولئك لهم عذاب عظيم؛ مانند كساني نباشيد كه پس از آنكه آيات روشن به سويشان آمد اختلاف كردند و راه تفرقه در پيش گرفتند و دسته دسته شدند. و آنان عذاب عظيم خواهند داشت.

 امام خمینی(ره) فرمودند:این وصیت نامه هایی که این عزیزان می نویسند، مطالعه کنید.پنجاه سال عبادت کردید و خدا قبول کند، یک روز هم یکی از این وصیت نامه ها را بگیرید و مطالعه کنید و تفکر کنید.

شهیدرضا بیرانوند1:

 از ملت حزب‌الله خواهانم که پیرو خط سرخ شهادت و گوش به فرمان امام امت باشند و اتحادی که از آغاز داشته‌اند تا پیروزی نهایی و استقرار حکومت جهانی اسلام به رهبری امام زمان(عج) حفظ کنند و با وحدت خود مشت محکمی بر دهان جهانخواران شرق و غرب  به خصوص این منافقان داخلی بکوبند به‌طوری‌که دیگر نتوانند از جایشان بلند شوند.

  شهید مرتضی شفیعی2:

با هم اتحاد داشته باشید اگر خدای نکرده اختلاف  در‌میان شما پیدا شود نهضت به شکست منتهی می‌شود. مراقب باشید در صفوف مستحکم شما گروهک‌ها و افراد منافق ایجاد تفرقه نکنند.

  شهید روزه ‌پاپی3:

 ما در زمانی به سر می‎بریم که از هر طرف کفار و منافقین برای نابودی اسلام دست به دست هم داده‌ و از هر گونه جنایتی دریغ ندارند و این وظیفه سنگین بر دوش ماست که اگر خدای ناخواسته غفلت کنیم به اسلام عزیز  و وحدت مسلمین ضربه خواهد خورد.پس بیایید دست به دست هم بدهیم و با پیروی از خط ولایت فقیه و حمایت از این دولت انقلابی، اسلام عزیزمان را یاری کنیم.

  شهید نیازعلی عزیزی گل خاتون بانی4:

"واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا" قدر این بزرگی را بدانید و این ریسمان محکم را حفظ کنید و در صحنه حاضر باشید که هرچه داریم از این وحدت است.

 شکر این نعمت بزرگ را بکنید پیرو ولایت فقیه باشید. هرگاه چنین بودید از هدایت شدگانید و هرکس راه تفرقه جوید برایش عذابی عظیم است چون بین بندگان خدا جدایی می‌افکند.

  شهید محسن احمدی5:

می‌توانید با مشت محکم به دهان منافقان و شایعه‌پراکنان و کسانی‌که در بین صفوف متحد مسلمانان تفرقه ایجاد می‌کنند و آن‌ها را تضعیف روحیه می‌نمایند، بزنید و این خاک مقدس و میهن شهیدپرور را از لوث وجود این اشخاص پاک‌سازی کنید. انشالله

  شهید حجت‌الله عبدالله‌زاده6:

 ما امیدمان به خدا می‌باشد و به ریسمان الهی باید چنگ زد. از تفرقه خودداری نماییم که بزرگ‌ترین آفت اجتماع ما مسلمانان نداشتن وحدت می‌باشد که باید از آن دوری کنیم و به افراد فرصت‌طلب و سودجو اجازه ندهیم که علیه انقلاب ما توطئه کنند.

  شهید پرویز زندی 7:

 خداوند به یک امت که واحد باشند و در راهش حرکت کنند وعده پیروزی بر کفار را داده است، حال چه نزدیک باشد و چه مقدار طول بکشد.

 بالاخره آنان پیروزند بدانید که نقشه جدید کفار و منافقین این است که بین نیروهای حزب‌اللهی تفرقه ایجاد کنند. شما به سخنان گهربار ولایت فقیه گوش دهید و عمل کنید و وحدت داشته باشید تا ان‌شاءالله دشمنان اسلام در این نقشه شوم مثل گذشته شکست بخورند.

  شهید مرادعلی درگاهیان8:

 از تفرقه و دودسته‌گی پرهیز کنید که آن‌چه در طول تاریخ بر مسلمانان ضربه زده است چیزی جز این نبوده است و قران نیز می‌فرمایدبه ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید.

پی نوشت ها:

  1. شهدای شهرستان خرم آباد /تاریخ ومحل شهادت: 1361/11/26خرمشهر
  2. شهدای شهرستان الیگودرز /تاریخ ومحل شهادت:1361/4/23شرق بصره
  3. شهدای شهرستان خرم آباد /تاریخ ومحل شهادت: 1362/07/10جفیر
  4. شهدای شهرستان نورآباد /تاریخ ومحل شهادت:1364/11/27اروندرود
  5. شهدای شهرستان الیگودرز /تاریخ ومحل شهادت: 1364/4/21زبیدات
  6. شهدای شهرستان خرم آباد /تاریخ ومحل شهادت: 1371/3/17آلواتان
  7. شهدای شهرستان بروجرد /تاریخ ومحل شهادت:1363/12/22جزیره مجنون
  8. شهدای شهرستان کوهدشت /تاریخ ومحل شهادت:1365/10/04شلمچه

انتهای پیام/  

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: