سرهنگ محمدی فر در گفتگو با دلفان امروز:

در پی برگزاری سلسله نشست های بصیرتی و روشنگری در خصوص آسیب های ماهواره در سطح پایگاه های مقاومت بسیج بیش از 40 دستگاه ماهواره  به صورت داوطلبانه تحویل سپاه این شهرستان گردید.

کد خبر: ۲۴۱۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۳

سرهنگ پاسدار حسین محمدی فر در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز اظهار کرد: از زمانی که دشمن از روی استیصال ورود به جنگ نرم کرده، ابزار نبرد نیز متفاوت شده است.

وی با بیان اینکه در جنگ نرم دشمن از ابزار فرهنگی استفاده میکند، ادامه داد: ماهواره یا دجال واره یکی از این وسایلی است که دشمن در جنگ فرهنگی بر عیله ملت اسلامی به کار گرفته است.

فرمانده سپاه ناحیه دلفان  با اشاره به اینکه دشمن تمام تلاش خود را در این راستا انجام داده است، تصریح کرد: استکبار با استفاده از این کار توانسته خاکریز جنگ را به پشت بام منازل بکشاند.

محمدی فر خاطر نشان کرد: در راستای مبارزه با این اقدام دشمن ، سازمان بسیج مستضعفین طرح چند مرحله ای را با عنوان مبارزه با دجال واره (ماهوراه) ابلاغ کرده است.

وی با بیان اینکه مهمترین مرحله این طرح این است که به روش روشنگری مردم را متوجه معضلات و خطرات ماهواره نمائیم، بیان داشت: خود مردم باید به این باور برسند که این ماهواره مضر و ابزار تهاجم فرهنگی دشمن می باشد.

به گفته وی آگاهسازی مردم از تبعات منفی گرایش به سمت شبکه های ماهواره ای، تاثیر آن در از هم گسیختگی بنیان خانواده و زیر پا گذاشتن ارزش های دینی و اسلامی موجب گرایش شهروندان به تحویل داوطلبانه آن می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه دلفان با اشاره به اینکه متاسفانه هنوز مسئولین و مردم ما به باور حضور در جنگ فرهنگی نرسیده اند، اعلام کرد: اگر به این باور برسیم مانند زمان جنگ که در هر اداره یک ستاد جنگ وجود داشت امروز نیز یک ستاد جنگ فرهنگی دایر خواهیم کرد.ُ

محمدی فر از ماهواره به عنوان بلای خانمانسوز در جامعه یاد کرد و گفت: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی که امروزه با آن مواجه هستیم، ریشه در ماهواره دارد که باید با روشنگری و ارشاد در زمینه مقابله با آن با استفاده از تمام ظرفیت های موجود گام های مفید و موثری را برداریم.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۳/۱۱/۰۱
2
3
دستشون درد نکنه

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: