با حضور استاندار؛

با حضور مهندس بازوند استاندار لرستان صبح امروز پروژه گاز رسانی به ۹ روستای منطقه خاوه شهرستان دلفان به بهره‌برداری رسید.

کد خبر: ۷۸۰۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۷

به گزارش دلفان امروز؛ با حضور مهندس بازوند استاندار لرستان صبح امروز پروژه گاز رسانی به ۹ روستای منطقه خاوه شهرستان دلفان به بهره‌برداری رسید.

گاز رسانی دلفان

 با افتتاح این پروژه روستاهای الفسانه،علی آباد برخوردار،حسن آباد،علی آباد حسن آباد،چشمه خانی علیا و سفلی،جافر بیگی علیا و سفلی و شیخ آباد از نعمت گاز برخوردار شدند.

گاز رسانی دلفان

 

استان لرستان در مراسم بهره برداري از اين پروژه ها اظهار داشت: با اجرای این طرح ها 440 خانوار از اين روستاها از نعمت گاز طبيعي بهره مند .

 بازوند افزود : با بهره برداري از اين طرح ها که برای آن بیش از 15 میلیارد ریال هزینه شده است 450 خانوار از اين روستاها از نعمت گاز طبيعي بهره مند خواهند شد و تعداد روستاهاي بهره مند از گاز طبيعي در شهرستان دلفان به 80 روستا افزايشمی یابد.

گاز رسانی دلفان

 وي بيان داشت : همچنين در شهرستان دلفان 35 پروژه گاز رساني روستايي در دست کار است كه درصد پیشرفت در  30 طرح از آبالاي 80 درصد پيشرفت است.

وي اضافه كرد : گازرساني به 69 روستاي ديگر در شهرستان دلفان در دست اقدام است كه با بهره برداري از آنها درصد بهره مندي روستاها از گازطبيعي  به 62% درصد جمعیت ساکن افزایش خواهد یافت.


استاندار لرستان گفت: گازرسانی به روستاهای استان در دو سال و نیم گذشته بیش از 120 درصد رشد داشته است.


وی اظهار کرد: از ابتدای شروع گازرسانی به روستاها، تنها 327 روستای لرستان از این نعمت بهره‌مند شده بودند که امروز و در دو سال و نیم گذشته این میزان به 700 روستا رسیده است.

گاز رسانی دلفان

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
شیدای شهدا
|
|
۱۳۹۵/۰۱/۳۰
0
0
خداروشکر ...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: