رئیس اداره گاز شهرستان دلفان گفت : در دولت تدبیر و امید تعداد 51 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

کد خبر: ۸۳۰۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰

به گزارش دلفان امروز؛ رئیس اداره گاز شهرستان دلفان گفت : در دولت تدبیر و امید تعداد 51 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند .

سعید زردان افزود: این در حالی است که تا قبل از سال 92 تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در شهرستان دلفان 32 روستا بوده است . به گفته وی ، تعداد مشترکین گاز طبیعی از 19 هزار مشترک در سال 92 اکنون به 30 هزار مشترک افزایش یافته است .

 وی اظهار داشت : با بهره برداری از شش طرح گازرسانی روستایی در هفته دولت تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در شهرستان دلفان به 83 روستا افزایش خواهد یافت .

 وی ، همچنین از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای شهرستان دلفان خبر داد و گفت : این روستاها در بخش های مرکزی ، خاوه و کاکاوند واقع شده اند که برخی از آنها بیش از 90 درصد پیشرفت کاری دارند .

 وی ، خاطر نشان کرد : با بهره برداری از طرح های در دست ساخت ،ضریب گازرسانی روستایی در شهرستان دلفان به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت .

 زردان تصریح کرد : با تلاش استاندار لرستان و مدیر عامل گاز لرستان ، گازرسانی به 70 روستای دیگر در شهرستان دلفان به زودی آغاز می شود .

 این مسئول خاطر نشان کرد : سه پایگاه امداد گاز در محورهای خاوه ، میربگ و چواری راه اندازی شده اند که 24 ساعته پاسخگوی پیام های امدادی مشترکین در این مناطق می باشند .

 شهرستان دلفان با 150 هزار نفر جعیت و 444 روستا در شمال غربی استان لرستان واقع شده است .

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: