دلفان امروز گزارش می دهد؛

شش طرح گازرسانی روستایی در شهرستان دلفان به بهره برداری رسید.

کد خبر: ۸۳۲۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۷

به گزارش دلفان امروز؛شش طرح گازرسانی روستایی در شهرستان دلفان به بهره برداری رسید.

سعید رئیس اداره گاز شهرستان دلفان در حاشیه افتتاح این طرح ها  اظهار داشت:با بهره برداری از شش طرح گازرسانی روستایی در هفته دولت تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی در شهرستان دلفان به 83 روستا افزایش خواهد یافت .

وی افزود: این طرح ها با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال، شامل گازرسانی به روستاهای زلیوا ، حاجی آباد، باباجان ، سراب احمدوند ، هاشم آباد و مراد آباد گچینه است .

 وی ، همچنین از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 40 روستای شهرستان دلفان خبر داد و گفت : این روستاها در بخش های مرکزی ، خاوه و کاکاوند واقع شده اند که برخی از آنها بیش از 90 درصد پیشرفت کاری دارند .

 وی ، خاطر نشان کرد : با بهره برداری از طرح های در دست ساخت ،ضریب گازرسانی روستایی در شهرستان دلفان به نحو چشمگیری افزایش خواهد یافت .

 زردان تصریح کرد : با تلاش استاندار لرستان و مدیر عامل گاز لرستان ، گازرسانی به 70 روستای دیگر در شهرستان دلفان به زودی آغاز می شود .

 این مسئول خاطر نشان کرد : سه پایگاه امداد گاز در محورهای خاوه ، میربگ و چواری راه اندازی شده اند که 24 ساعته پاسخگوی پیام های امدادی مشترکین در این مناطق می باشند .

شرکت گاز دلفان

شرکت گاز دلفان

شرکت گاز دلفان

شرکت گاز دلفان

لازم به ذکر است که پس از پایان برنامه ذکر شده، یک واحد مسکونی به مددجو تحت پوشش کمیته امداد امام خمین (ره) در روستای باباجان تحویل شد.

شرکت گاز دلفان

شرکت گاز دلفان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: