فرماندار دلفان مطرح کرد:

فرماندار شهرستان دلفان گفت : قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) طرح های مهم عمرانی و محرومیت زدایی را در این شهرستان به اجرا درآورده است .

کد خبر: ۸۳۵۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۶

به گزارش دلفان امروز؛ فرماندار شهرستان دلفان گفت : قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) طرح های مهم عمرانی و محرومیت زدایی را در این شهرستان به اجرا درآورده است .

جعفر طولابی در حاشیه بازدید از طرح مجتمع آبرسانی به میربگ جنوبی افزود: آسفالت محور نورآباد به امامزاده ابراهیم (ع) ، طرح یادمان شهیدان گمنام ، ساخت 17 مدرسه روستایی ، احداث دو مجتمع آبرسانی در شهرستان دلفان از مهمترین طرح هایی است که به همت فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) سردار عبداللهی در این شهرستان به اجرا در آمده است .


وی اظهار داشت : همچنین قرارگاه خاتم (ص) کار آسفالت 15 کیلومتر از مسیر ارتباطی نورآباد به امامزاده پیرمحمد (ع) از روستای رمضان آباد را انجام داده است و علاوه بر آن 15 کیلومتر دیگر از این مسیر کار زیرسازی آن به پایان رسیده است .


وی بیان داشت : 17 کیلومتر دیگر از این مسیر تا محل امامزاده پیرمحمد(ع) راه ارتباطی مناسب ندارد امیدواریم با توجه به قول مساعد سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم (ص) مبنی بر تکمیل آسفالت این محور عملیات ساخت آن بزودی توسط این قرارگاه آغاز گردد.


طولابی یادآور شد : آسفالت محور ارتباطی نورآباد به امامزاده ابراهیم (ع) از خواسته های دیرینه مردم و زائران مسیر است که با بهره برداری از آن مشکل نبود راه ارتباطی 15 روستای دیگر در شهرستان دلفان نیز حل می گردد.


فرماندار شهرستان دلفان ادامه داد : سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در موضوع محرومیت زدایی و کمک به محرومین در دوسال گذشته در بحث تامین لوازم التحریر ، پوشاک و البسه دانش آموزان و لوازم خانگی و اقلام غذایی اقدامات قابل تقدیری در مناطق محروم دلفان انجام داده است.


این مسئول اظهار داشت : خشکسالی های اخیر موجب کاهش سطح سفره های زیرزمینی شده و در نتیجه بسیاری از روستاهای شهرستان دلفان با کم آبی مواجه اند که اقدام قرارگاه خاتم برای اجرای طرح های آبرسانی در روستاهای محروم منطقه قابل تقدیر است .

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: