در نشست خبری فرمانده سپاه دلفان مطرح شد؛

سپاه ناحیه دلفان با همکاری تمامی نهادها و ادارات  واقعه غدیر را بازسازی خواهدکرد.

کد خبر: ۸۴۰۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۸

به گزارش دلفان امروز؛در ابتدای این جلسه حجت الاسلام دکترصیادی نماینده ولی فقیه در سپاه دلفان به اهمیت شغل خبرنگاری اشاره کرد و گفت: رسانه ها چشم وگوش مردم هستند وشغل رسانه ای ازاهمیت ودقت بالایی برخورداراست.

دکترصیادی افزود: دردوران دفاع مقدس اگر رسانه ها نبودندخیلی از رشادتها ودلیری های رزمندگان جلوه داده نمی شدو در همین راه هم خیلی ازاصحاب رسانه به فیض شهادت رسیدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه دلفان به آسیب های موجود در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: آسیب هایی که درسطح جامعه وجود دارند اگر به موقع شناسایی نشوند تبدیل به بحران خواهندشد ، بنابراین یکی از کارهای مهم خبرنگاران آسیب شناسی می باشد واگرآسیب هابه موقع شناسایی شوند وب ه گوش مسئولان برسند مسئولان هم به خوبی درصدد برطرف کردن آنها برخواهند آمد.

وی صداقت درگفتاررا اصل و ملاک کار خبرنگاری دانست واظهار داشت:خبرباید حقیقت داشته باشد وآبروی افرادحقیقی وحقوقی را تهدید نکند تا جایی که حقیقت خبر برای خبرنگار روشن باشد و سپس آنرا پوشش دهد.

دکترصیادی اشاره ای به واقعه غدیرکرد و ادامه داد:غدیربرای ما همسنگ نبوت است همانطورکه نبوت امری الهی می باشدغدیرهم یک امرالهی است.

نماینده ولی فقیه درسپاه دلفان افزود:انقلاب اسلامی منبعث شده ازغدیراست وامام درحقیقت موضوع غدیررا احیاء کردند.

درادامه فرمانده سپاه دلفان ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران واصحاب رسانه به اهمیت مسئولیت در جامعه اشاره کرد و گفت:هرمسئولیتی که به کسی داده می شود اضطراب وسختیهای خودش را دارد و کاررسانه هم یک نوع مسئولیت است که  مانند قیچی دولبه عمل می کند واین مسئولیت سنگینی است که بردوش اصحاب رسانه می باشد.

سرهنگ پاسد ارعلی دالوند ادامه داد:درایران رسانه ها ازاهمیت بالایی برخوردار هستند بخصوص در شهرنورآباد با توجه به مشکلات فراوان نیاز به یک وفاق عمومی مدیریتی است تا باکمک اصحاب رسانه مشکلات مردم مورد بررسی قراربگیرد.

وی به بازسازی واقعه غدیر درشهرستان اشاره کرد و گفت:سپاه ناحیه دلفان با همکاری تمامی نهادها و ادارات ومسئولان شهرستان واقعه غدیر را بازسازی خواهدکردو هدف ازاین بازسازی حفظ ارزشها،تبیین جایگاه امامت،آشناکردن نسل جوان و نوجوان بااین واقعه مهم می باشد.

سرهنگ دالوندادامه داد:سپاه دلفان با آماده کردن محیطی مناسب برای حضورمردم والگوسازی این روز ارزشمندبه معرفی سیره نبوی وائمه معصومین وگسترش فرهنگ ولایت وتعمیق هویت دینی می پردازد.

فرمانده سپاه دلفان گریزی به برنامه های دفاع مقدس زد و گفت:هفته دفاع مقدس یادآوررشادتهای عزیزانی است که ازجان خودگذشتند وبا همت وازخود گذشتیگی این عزیزان ومدیریت و فرماندهی حضرت امام(ره) یک وجب از خاک ایران اسلامی دردست دشمن نیفتاد.

وی غبارروبی گلزارشهدا ،حضورنیروهای مسلح درنمازجمعه،جلسه بانخبگان،پیگیری برنامه های اقتصادمقاومتی،نشست با رزمندگان پیشکسوت،برگزاری نشست بصیرت افزایی ودیدارباامام جمعه شهرستان راازجمله برنامه های هقته دفاع مقدس دردلفان دانست.

نشست خبری دلفان،سرهنگ دالوند

نشست خبری دلفان،سرهنگ دالوند

نشست خبری دلفان،سرهنگ دالوند

نشست خبری دلفان،سرهنگ دالوند

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: