دلفان امروز گزارش می دهد؛
همزمان با سراسر کشور زنگ مهر و مقاومت در بصورت نمادین در مدرسه  و سال تحصیلی جدید آغاز شد.
کد خبر: ۸۴۵۰
تاریخ انتشار: شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۲

به گزارش دلفان امروز؛ در مراسم نمادینی که صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستان در دبیرستان زینبیه(س) برگزار شد، زنگ آغاز سال تحصیلی جدید به صدا درآمد و 27 هزار دانش آموز دلفانی راهی کلاس درس شدند.

امام جمعه دلفان در این مراسم با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت مغز انقلاب اسلامی است گفت: تعلیم و تربیت باید انسان را به سمت سعادت ، کمال ، معرفت و بصیرت بکشاند و اگر اینطور نباشد باعث انحراف می شود.

حجت الاسلام هاشمی نژاد با بیان اینکه مدرسه سنگر اسلام و تعلیم و تربیت دینی است، اظهار کرد: معلمان پیشقراول در تغییرات و عمل به ارزش ها و آرمان های انقلاب و دفاع مقدس است.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس و ایام انقلاب هم معلمان و دانش آموزان جلودار در دفاع از میهن اسلامی و خدمت رسانی به کشور هستند.

وی در ادامه  تصریح کرد: کمک به پیشرفت و توسعه آموزش و پرورش بعنوان پایه پرورش فرزندان این انقلاب وظیفه همه مسئولان و دستگاهای کشور است.

احمد کاظمی رئیس آموزش و پرورش دلفان در این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس و فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت اظهار داشت: تمام سعی ما و همکاران در آموزش و پرورش شهرستان دلفان فراهم کردن بستر مناسبی برای رشد و شکوفایی دانش‌آموزان در مسیر علم و دانایی است.

وی با اشاره به بخشی از موفقیت‌های دانش‌آموزان دلفان در سال‌تحصیلی گذشته افزود: علی‌رغم تمام مشکلاتی که به لحاظ فضا و نیروی انسانی داشتیم توانستیم به موفقیت‌های چشمگیری هم دست یابیم.

وی بیان داشت : امسال بیش از 27 هزار دانش آموز در بیش از 270 مدرسه شهرستان دلفان مشغول به تحصیل خواهند بود.

کاظمی خاطر نشان کرد: موفقیت دانش‌آموزان شهرستان دلفان در کسب رتبه‌های برتر کنکور و پذیرفته شدن آنها در رشته‌های پزشکی، مهندسی، دبیری، پرستاری از جمله موفقیت‌های سال‌تحصیلی گذشته بود.

دلفان

دلفان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: