فرمانده سپاه لرستان:

سردار کشکولی تصریح کرد: امیدوارم با تلاش‌های سردار عبدالهی و استاندار لرستان خدمت رسانی به مناطق محروم استان تسریع یابد.

کد خبر: ۸۴۷۵
تاریخ انتشار: جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۹

 به گزارش دلفان امروز؛ سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در مراسم بهره برداری از طرح های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در شهرستان دلفان اظهار داشت: برخودم لازم می دانم که به نیابت از رزمندگان، پاسدارن و بسیجیان لرستان از  سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) به خاطر احداث این یادمان که کاری بسیار زیبا، اثربخش و ماندگار است تقدیر کنم، چرا که با احداث این یادمان، شهر حزب الهی نورآباد بیش از پیش به یاد شهدا عجین شده است.

قرارگاه خاتم در دلفان

وی افزود: مناطق محروم شهرستان دلفان حتما باید زیر چتر توسعه قرار گیرند و در این راستا از فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) درخواست داریم  که همچون گذشته  مردم انقلابی و شریف این منطقه را که مستحق بسیاری از خدمات هستند یاری کنند.


سردار کشکولی تصریح کرد: امیدوارم با تلاش‌های سردار عبدالهی و استاندار لرستان خدمت رسانی به مناطق محروم استان تسریع یابد.

و با بیان اینکه پاسداری را خدمت بی‌منت به مردم می‌دانیم اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان با جان‌ فشانی به مردم خدمت می کردند و امروزه با ارائه خدمات مختلف سازندگی و فرهنگی باید جانفشانی کرد.


فرمانده سپاه لرستان در پایان خاطر نشان کرد:با توجه به احداث این یادمان از فرماندار، امام‌جمعه و مسئولان شهرستان دلفان انتظار می‌رود نسبت به برگزاری و اشاعه برنامه‌های فرهنگی اهتمام داشته باشند تا این مجموعه به یک مرکز فرهنگی در منطقه تبدیل شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: