سرپرست اداره ورزش و جوانان دلفان عنوان کرد:

سرپرست اداره ورزش و جوانان دلفان گفت: متاسفانه برخی عنوان ها و رنگ مدال های ذکر شده بر روی بنر ها نصب شده در سطح شهر کذب می باشد.

کد خبر: ۸۵۳۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۷

به گزارش دلفان امروز؛جلسه ی هماهنگی و آموزشی روابط عمومی هیئت های ورزشی شهرستان دلفان در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان دلفان برگزار شد.

در این جلسه که با هدف هماهنگی بیشتر روابط عمومی هیئت ها جهت رصد برنامه های هفته ی تربیت بدنی در شهرستان برگزار شد؛یوسفی سرپرست اداره ورزش و جوانان دلفان به اشاره به نصب فراوان بنرهای تبریک قهرمانی در سطح شهرنورآّباد اظهار داشت:متاسفانه برخی عنوان ها و رنگ مدال های ذکر شده بر روی بنر ها نصب شده کذب بوده و بدون هماهنگی با این اداره و هیئت ورزشی نصب می شوند  و مسئولیت پیگیری این موضوع ها به عهده ی ریئس هیئت های ورزشی می باشد.

طی این جلسه برخی مسئولین روابط عمومی گلایه داشتند که فعالیت برخی مربیان با ارگان های دیگر خارج از حیطه ی عملکردی هیئت ها و عدم گزارش دهی تاریخ برگزاری و نتایج مسابقات توسط آنها  و شرکت دادن ورزشکاران در مسابقاتی نه چندان مهم نه تنها باعث سردرگمی و دلسردی دیگر مربیان و ورزشکاران شده بلکه مانع بزرگی برای وارد میدان شدن هیئتهای ورزشی شده و دست آن ها را برای  پیگیری و برخورد می بندد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: