فرماندار دلفان:

فرماندار شهرستان دلفان بر ضرورت تامین سوخت مورد نیاز روستاهای این شهرستان در فصل زمستان تاکید کرد.

کد خبر: ۸۵۴۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۱

به گزارش دلفان امروز؛ فرماندار شهرستان دلفان بر ضرورت تامین سوخت مورد نیاز روستاهای این شهرستان در فصل زمستان تاکید کرد.

جعفر طولابی روز دوشنبه در نشست با مدیر عامل پخش فراورده های نفتی استان لرستان با اشاره به فرا رسیدن فصل سرما و احتمال مسدود شدن راه های روستایی در فصل زمستان بر ضرورت تامین سوخت مورد نیاز روستاییان تاکید کرد.

وی یاد آور شد : شهرستان دلفان به سبب ارتفاع هزار و 700 متری از سطح دریا از مناطق سردسیر لرستان است که بیش از 101 روز آن سرما و یخبندان است.

طولابی ، با بیان اینکه از 440 روستای این شهرستان کمتر از 80 روستای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند و سوخت بسیاری از آنان از نفت سفید تامین می شود .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان نیز در این جلسه نسبت به تامین سوخت مورد نیاز روستاییان شهرستان دلفان قول مساعد داد.

پیمان بهرامی، در خصوص تاسیس نمایندگی پخش فراورده های نفتی در شهرستان دلفان اظهار داشت : در این خصوص مکاتبه و پیگیری های فراوانی شده است که تاکنون موفق نشده ایم اما امیدواریم با توجه به ضرورت تاسیس این نمایندگی در دلفان مجوز آن از سوی شرکت پخش فراورده های نفتی اعلام گردد.

منبع:ایرنا
انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: