فرماندار دلفان مطرح کرد؛

فرماندار شهرستان دلفان از قرارگیری این شهرستان در بین ۳۱ شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی کشور خبر داد.

کد خبر: ۸۶۳۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۹

به گزارش دلفان امروز؛ جعفر طولابی فرماندار دلفان در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان با اشاره به اینکه با تلاش مسئولان و همت مردم، دلفان هم اکنون یکی از امن ترین شهرستانهای کشور محسوب می شود اظهار داشت: این شهرستان در بسیاری از شاخصه های امنیتی جایگاه بسیار مناسبی دارد و این موضوع مقدمات را برای رشد و توسعه شهرستان محیا کرده و نمونه آن حضور مسئولان ملی و استانی در این این شهرستان است.

http://media.mehrnews.com/d/2015/02/08/3/785150.jpg?ts=1477909901143

وی با اشاره به اینکه مردم شهرستان دلفان شایسته بهترین خدمات از سوی مسئولان هستند افزود: سفر مسئولان عالی رتبه دولت به شهرستان دلفان در راستای توسعه و جبران محرومیت این منطقه بوده و امیدواریم شاهد ارتقای سطح خدمات به مردم این شهرستان در همه ابعاد باشیم.

فرماندا شهرستان دلفان با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان این روز را برگ زرینی بر افتخارات ایران اسلامی برشمرد و افزود: در این روز حوادث مهمی در تاریخ سیاسی کشور ایران رقم خورد.

طولابی در ادامه سخنان خود از همه دستگاه های اجرایی شهرستان دلفان خواست که مانند سالهای گذشته با انسجام و اتحاد در این روز تاریخی و راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت و با اطلاع رسانی زمینه حضور پرشور مردم را فراهم کنند.

وی همچنین سفر وزیر کشور به شهرستان دلفان را سفری پر خیر و برکت عنوان کرد و افزود: در طول تاریخ شهرستان دلفان بی سابقه بوده که یک مسئول عالی کشور یک روز کاری کامل را در این منطقه حضور پیدا کند و این امر به طور حتم گامی مهم در راستای جبران توسعه نیافتگی این شهرستان خواهد بود.

فرماندار شهرستان دلفان با اشاره به قرارگرفتن این شهرستان در ۳۱ شهرستان پایلوت اقتصاد مقاومتی افزود: این اقدام دولت گام مهمی در راستای تخصیص اعتبارات ویژه از سوی مسولان عالی نظام و استان برای جبران محرومیت های این منطقه خواهد شد.

طولابی افزود: در این سفر علاوه بر اینکه مشکلات، معضلات و محرومیت های شهرستان توسط مسئولان دلفان مطرح شد ۱۵ بند از مشکلات اصلی این شهرستان در بخش های مختلف به صورت مکتوب برای رسیدگی و دستور به وزیر کشور و استاندار لرستان ارائه شد که امیدواریم با توجه به محرومیت این منطقه و آشنایی وزیر نسبت به رسیدگی به آنها کنند.

وی مشکلات حوزه راه های مواصلاتی شهرستان، آب شرب روستایی، حوزه بهداشت و درمان، گازرسانی، برق رسانی، مراکز روستایی، آموزش و پرورش، مشکلات مراکز آموزش عالی، حوزه کشاورزی و منابع طبیعی، خدمات و عمران شهری، عدم پوشش شبکه های صدا و سیما در تعدادی از روستاها، مشکلات مخابراتی و رفع مشکل طرح ها و پروژه های تعطیل و نیمه تعطیل را از جمله مشکلات شهرستان دلفان عنوان کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
کارشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۵/۰۸/۱۵
0
0
عمق محرومیت وعقب ماندگی شهرستان وآمار بالای بیکاری وبزه های اجتماعی تا اندازه ای است که حتی اگر دولت با این آزمایشات کم بازده خود ، در راستای پایلوت اقتصادی قرار دادن طرحی را هم عملی سازد هیچ گره ای از مشکلات آنهم در این چند ماه آخر دولت گشوده نمیشود. دولت بایستی در استان لرستان وبالاخص شهرستان دلفان کمیته بحران تشکیل دهد وبا لطف خود چند ماه از پیشرفت سریع سایر شهرستانها واستانهای توانمند کم کرده وموتور کند حرکت این مناطق محروم را سرعت بخشد .والا اگر قرار باشد این فاصله زیاد واین شاخص عقب ماندگی بصورت یک سهم دلفان وسه سهم سایر مناطق ادامه یابد دردی دوا نمیشود.در بین مسئولان شهرستان همدلی وجود ندارد.دولتیها با این عملکرد ضعیف وشعارهای توخالی از یک سوتکه تازی میکنند- نماینده دست خالی وبدون حامی مانده و... ودر آخر جوانان مظلوم بسوی خرابات و...

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: