در بیانیه هایی آمده است؛

جمعی از نهادها،سازمان ها و ادرات شهرستان دلفان در بیانیه ها و اطلاعیه های جداگانه ای ضمن محکومیت جنایت های استکبار جهانی، مردم را به حضور در  راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.

کد خبر: ۸۶۳۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۶

به گزارش دلفان امروز؛ جمعی از نهادها،سازمان ها و ادرات شهرستان دلفان در بیانیه ها و اطلاعیه های جداگانه ای ضمن محکومیت جنایت های استکبار جهانی، مردم را به حضور در  راهپیمایی 13 آبان دعوت کردند.


http://delfanemrooz.ir/files/fa/news/1395/8/12/1478113810.JPG

امام جمعه شهرستان دلفان

حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان دلفان در آستانه سالروز یوم الله 13 آبان در یادداشتی نوشت: روز 13 آبان ماه که در برگیرنده سه رخداد تاریخی و فراموش نشدنی انقلاب اسلامی (تبعید رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار نظام مقدس اسلامی امام خمینی(ره) و شهادت جمعی از دانش آموزان بصیر به پاخاسته علیه نظام طاغوتی دست نشانده آمریکا با نقش آفرینی سردمداران پلید آمریکا و وقوع انقلاب دوم با تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ در ایران) است بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شد تا هر ساله با برگزاری مراسم خاص یوم الله 13 آبان خشم و نفرت مقدس عمومی از استکبار به مفهوم عام و تمام عیار آن شیطان بزرگ آمریکا طنین انداز و در عرصه بین المللی نمایان شود.

لذا با عنایت به اهمیت موضوع و حساسیت مقطع کنونی از تاریخ انقلاب اسلامی ناشی از شرایط عمومی منطقه و طمع دشمن برای نفوذ در ایران اسلامی با هدف تضعیف ارزش های اصیل و روحیه انقلابی مردم به منظور استحاله نظام دینیو تمایلاتی که از احزب و سیاسیون برای ایجاد ارتباط با آمریکا و گسترش مذاکرات بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا بروز نموده است خصوصا بعد از اجرای برجام که ممکن است افرادی احساس کرده باشند دوران استکبار ستیزی در کشور به پایان رسیده از آحاد امت حزب الله وفادار به آرمان های والای انقلاب اسلامی و پایبند عملی به تعطیل ناپذیری مبارزه با استکبار با الهام از آیات کلام الله مجید و رهنمودهای حکیمانه امام مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای برای حضور پرشور توام با بصیرت در مراسم حماسی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت بعمل می اید در راهپیمایی 13 آبان ماه شرکت کنند.

http://delfanemrooz.ir/files/fa/news/1395/8/12/1478113499.jpg

فرماندار شهرستان دلفان

فرماندار دلفان 13 آبان را برگ زرینی از تاریخ پرافتخار ایران اسلامی دانست و گفت: این رویداد به عنوان انقلاب دوم خوانده می شود.

وی با اظهار امیدواری از حضور با شکوه دانش آموزان و مردم در راهپیمایی 13 آبان ماه افزود: 13 آبان با توجه به قانون مجلس شورای اسلامی روز ملی مبارزه با استکبار نامگذاری شده است.

طولابی در ادامه سخنان خود از همه دستگاه های اجرایی شهرستان دلفان خواست که مانند سالهای گذشته با انسجام و اتحاد در این روز تاریخی و راهپیمایی ۱۳ آبان شرکت و با اطلاع رسانی زمینه حضور پرشور مردم را فراهم کنند.

فرمانده سپاه شهرستان دلفان

سرهنگ علی دالوند فرمانده سپاه ناحیه دلفان به مناسبت فرارسیدن 13 آبان پیامی صادر کرد که متن پیام بدین شرح است:

حماسه یوم الله 13 آبان نماد مقاومت و ایستادگی ملت ولایتمدار ایران در برابر استکبار جهانی است.

دالوند در این پیام آورده است: اقتدار و عزت ایران در روز حماسی 13 آبان سال 58 شکوفاتر شد و جوانان کشور به ویژه قشر دانش آموز و دانشجو ضربه جبران ناپذیری بر پیکر آمریکا و حامیانش وارد کردند.

وی اظهار کرد: حوادث خونین 13 آبان نشان داد که مردم و جوانان این مرزوبوم به هیچ عنوان حاضر نیستند بیگانگان در امور داخلی مملکت دخالت کرده و بر آنها سلطه داشته باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلفان تبعید امام خمینی(ره) در سال 42، شهادت جمعی از دانش آموزان و دانشجویان در مقابل دانشگاه تهران در سال 57 از سوی رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام را سه رخداد عظیم در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: بنا به فرمایش امام خمینی(ره) هر کدام از این رویدادها یک انقلاب بود.

دالوند  به اهمیت آیین روز 13 آبان اشاره کرد و ابراز داشت: ملت ایران باید با حضور باشکوه خود در این آیین ملی توان کشور در دفاع از ارزش ها و آرمان های والای نظام و انقلاب را به دنیا نشان داد.

این پیام  می‌افزاید: رخدادهای سرنوشت‌‌ساز و عبرت‌آموز یوم‌الله ۱۳ آبان در سال‌های ۱۳۴۳، ۱۳۵۷ و ۱۳۵۸ هر یک سرفصل نویی از تاریخ مبارزه و رویارویی ملت ایران با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار به شمار می‌رود و نشان از ماهیت ضداستکباری اندیشه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی علیه قدرت‌های ظالم دنیا همچون آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل دارد که امروز دستان پلید آنها به خون انسان‌های بی‌گناه در سراسر جهان از جمله مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، سوریه، یمن، لبنان، عراق، بحرین آلوده است.

وی  تصریح کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به دنیا اعلام خواهند کرد که با تبعیت از مکتب عاشورای حسینی در راه رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی همچون گذشته شعار مرگ بر آمریکا سر خواهند داد و تا آخرین نفس از مبارزه علیه ستمگران و مستکبران جهان دست نخواهند کشید و برآنند تا انتقام سنگین خود را از همه مستکبران و ظالمان، خاصه حکام بی‌لیاقت و بی‌کفایت منطقه همچون آل‌سعود که عامل اصلی جان باختن هزاران زائر بیت‌الله الحرام در منا بوده است، بگیرند.


اینجانب و همه پاسداران و بسیجیان شهرستان دلفان ضمن ابراز تنفر و برائت از همه مستکبران عالم به ویژه شیطان بزرگ، آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب صهیونیستی و عوامل مزدورشان، از مردم ولایی، قهرمان و همیشه در صحنه شهرستان دلفان دعوت می‌نماید تا با حضور باشکوه خود در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان یک بار دیگر به همه مستکبران عالم اثبات نمایند که مطیع امر ولی زمان خود بوده و تا آخرین قطره خون خود از آرمان‌های حضرت امام(ره) و شهدای عالی مقام انقلاب اسلامی در سایه رهبری پیامبرگونه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله‌العظمی امام‌خامنه‌ای دفاع خواهند کرد.


http://old.ido.ir/myhtml/news/1392/m02/139202110371.jpg

سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان

سازمان تبلیغات اسلامی  شهرستان دلفان با صدور اطلاعیه فراخوان و دعوت عمومی، ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان و گرامی‌داشت شهدای گرانقدر 13 آبان از مردم استکبار ستیز و همیشه در صحنه دلفان دعوت کرد تا با حضور انقلابی، گسترده، متحد و حماسی خود در «تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان»، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی بر مواضع اصولی خود و آرمانهای شهدا و امام شهیدان مهر تأیید مجدد بزنند و بار دیگر بد قولی و غیر قابل اعتماد بودن آمریکا را در گوش جهان فریاد کنند.

این سازمان در اطلاعیه خود  اعلام کرد: یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی، مولود عینی،  الگوی  امروزی  و تمام نمای پیام تاریخی، جهانشمول و مفاهیم ارزشمند و گرانسنگ حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است و امریکای جنایتکار خائن و مخل نظم و امنیت عمومی جهان  به عنوان «شیطان بزرگ»، «مصداق اتم استکبار» و فرزند نامشروع  جریانهای طاغوتی و سلطه اغواگرایانه شیاطین است.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: مراسم 13 آبان امسال، روز بزرگ «مرگ بر آمریکا» است و تازمانی که  سیاستهای استکباری و خوی ظالمانه و ددمنشانه  امریکا  علیه ایران و سایرکشورها  و دولتهای مستقل، آزادیخواه و عزت طلب ادامه یابد، نه اینکه شعار «مرگ بر آمریکا»  به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی حذف نمی گردد بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادی‌بخش خود و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی هرروز فراگیر تر و  جهانشمول تر از قبل می شود.

این بیانیه می‌افزاید: شعار "مرگ بر امریکا"، "مرگ بر انگلیس"، "مرگ بر صهیونیسم و اسرائیل" و "مرگ بر استکبار" امروز ملت عاشورایی ایران ترجمان همان شعار "هیهات منا الذله" اباعبدالله الحسین(ع) در ظهر عاشورا و همان لعنت بر یزید و لبیک به  ندای جاودان "هل من ناصر ینصرنی"  امام حسین(ع) در طول تاریخ است.

سازمان تبلیغات اسلامی  شهرستان دلفان، ضمن دعوت از ملت بزرگ وعاشورایی ایران اسلامی درخواست  می کند  با حضور عاشورایی، حماسی و  انقلابی خود در ویژه مراسم تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سردادن  شعار  همیشگی خود یعنی«مرگ بر امریکا»  و «مرگ بر اسرائیل»  فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی را   بار  دیگر  به گوش وجدان‌های آگاه و حقیقت‌طلب جهان برسانند.

ویژه مراسم تظاهرات ضداستکباری یوم الله 13 آبان در تهران از ساعت 10:00 صبح فردا (پنج‌شـــنبـه 13 آبان) در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا واقع درخیابان آیت الله طالقانی، تقاطع خیابان شهید مفتح با سخنرانی سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و برنامه‌های متنوع برگزار می‌شود.

http://yazd.bso.ir/getattachment/ae87e61d-6b32-484d-8fbe-d9ffb614d469/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%AC-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%DB%8C.aspx

بسیج دانشجویی شهرستان دلفان

 

۱۳آبان ماه برگ زرین تاریخ انقلاب اسلامی است که حوادث عظیم تاریخ ساز بر تارک آن می درخشد. وقایـــعی که جرقه ای برای ایجاد موج بیداری با الهام از آرمان های انقلاب اسلامی در جهان شد.

 

همان انقلاب دومی که با تبعید امام (ره) در بر ملا ساختن نظام برده داری نوین غربی شروع و با خون دانش آموزان معترض حاکمیت طاغوت در سال ۵۷ تداوم یافت و با خروش غیرت ایرانی و خرد جنبش دانشجویی در فتح ظفرمندانه لانه جاسوسی امپریالیست جهانی تثبیت شد و هویت استکبارستیزی برخاسته از روح عدالتخواهی ملت بزرگ ایران را با صلابت و اقتداری نشات گرفته از ایمان و توکل و جهاد و مقاومت را در طوفان هجمه ها وگرداب حوادث به رخ جهانیان کشید و استراتژی استبداد ستیزی ملی را با استکبارستیزی جهانی پیوندی ناگسستنی زد، همواره در ذهن ملت  ایــران ماندگار خواهد بود.

 

هر چند امروز که ایران اسلامی به پشتوانه تاریخ گذشته انقلابی خود در اوج اقتدار، پرچمداری منطقه ای را در ید خود دارد تلاش هایی در تحریف نرم شعارها و اصول انقلاب صورت می‌گیرد و بجای تطبیق با این شعارها سعی در قــرائت و تفسیر انقلاب همخوان با رفتارها و مواضع عاریتی فعلی در کشور عملیاتی شود غافل از اینکه ملت رشید ایران با استمرار خط راستین انقلاب و اطاعت از ولایت که چتر وفاق و وحدت برگستره ایران و جهان اسلام دارد همـواره صلابت انقلابی خود را حفظ خواهد کرد.

 

بدینوسیله برای تجدید پیمان با روح شهیدان و آرمان‌های انقلاب و امام راحل و رهبری معظم انقلاب بار دیـگر با فریاد مرگ بر آمریکا که ادامه‌دهنده شعار هیهات من الذله است، در مراسم یوم الله ۱۳آبان شرکت کرده تا دست نشانده های مغفولشان بدانند که با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان یک بار دیگر ترفند آنها را در سلب روحیه استکبـار ستیزی ملت ایران خنثی خواهند کرد.

 

ما دانشجویان دانشگاه های شهرستان دلفان گوش به فرمان رهبرفرزانه انقلاب اسلامی ضمن حضور درمراسم راهپیمایی 13 آبان ازمردم شهید پرورشهرستان دلفان دعوت به عمل می آوریم که با حضور پررنگ خود توطئه هــای امپریالیسم جهانی آمریکای جهانخوار رابرملاء نموده وحمایت آنها ازگروه های تروریستی درســوریه ، عــراق ، یمن و حمایت آشکارازرژیم کودک کش آل سعودرا  محکوم می نماییم.

 

 

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دلفان


http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/19/139405191115176125850834.jpg

فرارسیدن 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز امسال رنگ و بوی جهاد ومقاومت به خود گرفته و تقارن آن با مجاهدت های برادران سوری و یمنی و عراقی مان، که همه این جانفشانی ها و ایثارها از حرکت عظیم حضرت ابی عبدالله نشئت گرفته است. قیام اباعبدالله الحسین در تمام تاریخ و زمان ها الهام بخش مبارزه با ظلم و فساد و بی عدالتی است.

همانطور که نزدیک به 4 دهه گذشته دانش آموزان مسلمان انقلابی این مرز و بوم دست به کاری بزرگ زدند و با مشت هایی گره کرده در مقابل رژیم شاهنشاهی ،استبداد آن زمان ایستادند و دماغ استکبار جهانی که اتم مصادیق آن امریکا است به خاک مالیدند، امروز نیز فرزندان محمد(ص)درجای جای این کره خاکی از ایران و بحرین و یمن و سوریه و عراق ، دوباره سیلی برق آسایی را به شیطان بزرگ خواهند زد و به فضل الهی نخواهند گذاشت که نقشه های شوم آمریکا و استکبار برای به انقیاد کشیدن ملل آزاده و استکبارستیز جهان به ثمر بنشیند.

 امروز به فضل الهی شعار " مرگ برآمریکای ملت ایران در همه جا فراگیر شده است. فراگیر شدن شعار "مرگ بر امریکا" در سطوح ملی، منطقه ای و جهانی که از مظاهر اصلی "قدرت ملی" و "عمق استراتژیک جمهوری اسالمی" بشمار میرود، محصول عملکرد انقلابی ملت ایران در مبارزه با نظام سلطه و استکبار و نماد تام و تمام آن یعنی امریکای شرور و جنگ افروز بوده و همواره سیاستهای ظالمانه دولت مستکبر، غیرقابل اعتماد و عهد شکن ایالت متحده در قبال جامعه بشری از جمله ایران اسلامی را به گونه ای الهام بخش و عبرت آموز یادآوری می کند.

اما صحبتمان با سازمان های به اصطلاح حقوق بشری است که عمال به سازمان هایی در جهت تثبیت و تضمین منافع ظالمان و تضییع و پایمال کردن حقوق مظلومین و ملتهای ستمدیده گشته اند. از ایشان می خواهیم روش انسانی را در پیش بگیرند و در مقابل رژیم های کودک کش منطقه و جهان همچون شجره خبیثه آل سعود و رژیم نامشروع صهیونیستی بایستند و به خاطر جیره و مواجبی رژیم کودک کشی مثل آل سعود را از لیست کودک کشی بیرون نیاورند.
البته بدانید که به فضل الهی آینده از آن مسلمین و متقین است و آگر شما هم در این راه از وظایفتان کوتاهی کنید،نه هیچ هراسی هست نه سستی چون یقینا پیروزی از آن ما است و به فضل الهی نزدیک است به شماره افتادن نفس زدن آمریکای جنایتکار و هم پیمانانش.


 بسیج دانش آموزی ضمن دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت عاشورایی ایران بویژه نسل جوان و دانش آموزان انقلابی برای حضور پرشور، معنوی و گسترده در راهپیمایی سراسری 13 آبان ماه و طنین انداز کردن شعارهای "هیهات مناالذله" ،"مرگ بر آمریکا" و نمایش سازش ناپذیری خود در برابر دشمن تأکید کرده است: ملت ایران که انقلاب اسلامی خود را براساس راهبردهای عاشورای حسینی باور داشته و برای پاسداری از آن شهیدان فراوانی تقدیم کرده است، همچنان پیوند خود را با عاشورا و کربلا حفظ و به تأسی از مولا و رهبر سازش ناپذیر خود امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) در برابر نظام سلطه ایستاده و آماده است در صورت تکلیف طومار یزیدیان زمان را بر هم چیند.
دانش آموزان بسیجی بسان اسلاف انقلابی و جان برکف خود در صفوف مقدم این خروش الهی ملت سترگ و مجاهد ایران اسلامی، ضمن اعلام انزجار از دشمن شماره یک مظلومین جهان ، بی اعتمادی خود را به دول استکباری بویژه آمریکای جنایتکار به گوش همه جهانیان خواهند رساند.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: