اخبار انتظامی لرستان:

فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد گفت: در هفت ماهه ابتدای امسال 144 تن انواع برنج خارجی قاچاق در خرم آباد کشف شده است.

کد خبر: ۸۶۶۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۳
به گزارش دلفان امروز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین نجفی با اشاره به این که در این ارتباط 10 متهم دستگیر شدند ادامه داد: 10 دستگاه خودرو نیز در این ارتباط توقیف شد.
 
به گفته وی کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را هفت میلیارد و 200 میلیون ریال اعلام کردند.

وی گفت: پلیس خرم آباد برخورد و مبارزه با قاچاق کالا را ، سرلوحه کار خود قرار داده و اجازه فعالیت به سودجویان و مفسدان اقتصادی را نخواهد داد.

**دستگیری سارقان احشام در دوره چگنی
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان دوره چگنی نیز گفت: 2 سارق احشام در این شهرستان دستگیر و در این رابطه 15 راس گوسفند سرقت شده کشف شد.


سرهنگ ضرغام سرپرست گفت: ماموران کلانتری شهرستان دوره چگنی حین گشت یک دستگاه خودرو سایپا حامل احشام را توقیف کردند.

وی در ادامه افزود: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی‌ 15 راس گوسفند را کشف که طی بررسی بعمل آمده مشخص شد، احشام در شهرستان سلسله سرقت شده اند.

جانشین انتظامی سلسله گفت: صاحبان احشام احضار و پس از شناسایی ضمن اعتراف سارقان، حسب دستور مقام قضائی احشام تحویل آنان شد.

**توقیف یک‌هزار و 418 وسیله نقلیه متخلف دردلفان
فرمانده انتظامی دلفان نیز از دستگیری یک هزار و 557 نفر متخلف و توقیف یک هزار و 418 دستگاه وسیله نقلیه فاقد مدارک و پلاک مخدوش در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی درهفت ماهه نخست سال جاری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی نجات کرمی گفت: ماموران انتظامی شهرستان دلفان با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در چندین مرحله در هفت ماهه نخست سالجاری، تعداد یک هزار و 418 وسیله نقلیه متخلف را توقیف کردند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: