رستمیان:

 نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمبود فضای درمانی در دلفان گفت: در این راستا باید زمینه برای احداث بیمارستان دوم در این شهرستان فراهم شود.

کد خبر: ۸۶۹۲
تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۷

به گزارش دلفان امروز؛ علی رستمیان در سخنانی ایجاد دانشکده پرستاری و ساخت بیمارستان دوم در شهرستان دلفان را از خواسته های مهم و اساسی مردم این شهرستان عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به استقبال مسئولان و مشارکت مردم شهرستان در واگذاری زمین مورد نیاز برای این دو طرح امیدواریم مسئولان بهداشت و درمان با در نظر گرفتن محرومیت منطقه، کمبود زیرساخت های بهداشتی درمانی در دلفان و موقعیت جفرافیایی نسبت به تحقق این امر گام بردارند.

 

وی با اشاره اینکه نواقص و مشکلات فراوانی در حوزه بهداشت و درمان وجود دارد گفت: تصمیمات مطلوبی در جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی برای رفع این مشکلات گرفته شده است.

 

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در دیداری که با وزیر بهداشت نیز داشتیم بسیاری از مسائل، مشکلات و کمبودها در این حوزه مطرح شد که قول های مساعد وزیر نوید بخش توسعه حوزه بهداشت و درمان دلفان خواهد بود.

 

رستمیان گفت: مردم شهرستان دلفان همواره در امر اهدای زمین زمین برای ادارات، ارگان های و اماکن خدماتی همکاری چشمگیری با دولت داشته اند و امیدوار هستیم در بحث ساخت بیمارستان دوم نیز این مشارکت ادامه داشته باشد.

 

وی با اشاره به ساخت مرکز بهداشتی درمانی در منطقه «ایرانشاهی خاوه» شهرستان دلفان افزود: همچنین ساخت مرکز بهداشتی درمانی سایت ۶۴۱ واحدی مسکن مهر از مصوبات جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بود و کلنگ ساخت آن به زودی به زمین زده می شود.

 

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از نیاز های شهرستان دلفان راه اندازی کلینیک دندانپزشکی بود که خوشبختانه این طرح نیز در جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی مصوب شد و قرار است مقدمات لازم برای احداث ساختمان مورد نیاز این طرح فراهم شود.

منبع: مهر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۵/۰۹/۰۴
0
1
لطفا بیمارستان فعلی را از نظر امکانات ،کادر درمانی وپزشک متخصص تجهیز کنید، باور بفرمایید نیازی به بیمارستان دوم نیست، چرا کارهای بر زمین مانده را انجام نمی دهیم قول های جدید می دهیم ودرمردم توقعی ایجاد می کنیم که تا سالهای سال شدنی نیست، مگر ما ومردم از وضعیت درآمدهای دولت خبر نداریم، همین بیمارستان فعلی 17 سال طول کشید تا به بهره برداری رسید، دوباره خواهش می کنم به این فکر کنید که سیلی نقد به از حلوای نسیه است،

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: