نماینده دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی:

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بر پرداخت خسارات ناشی از سیل شهرستان های محروم سلسله و دلفان تاکید کرد.

کد خبر: ۸۷۱۱
تاریخ انتشار: شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۶

به گزارش دلفان امروز؛ نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی بر پرداخت خسارات ناشی از سیل شهرستان های محروم سلسله و دلفان تاکید کرد.

علی رستمیان افزود: در جلسه ای که با حضور خندان دل، معاون عمرانی وزیر کشور، رئیس سازمان همیاری شهرداری ها و شهرداران شهرستان های سلسله و دلفان در محل سازمان همیاری شهرداری های کشور برگزار شد، بر محرومیت شهرستان های سلسله و دلفان تاکید و خسارات فراوانی که در اثر وقوع سیل به تاسیسات زیربنایی این شهرستان ها وارد گشت، یادآوری و تشریح شد.

وی با تاکید بر تخصیص بودجه جهت بازسازی خسارات ناشی از سیل در این شهرستان ها، اظهار داشت: در این جلسه همچنین مشکلات آتش نشانی های این شهرستان ها و کمبود ماشین آلات آتش نشانی بازگو شد که مقرر گردید موضوع تامین ماشین آلات آن ها در اولویت قرار گیرد.

رستمیان با تاکید بر پرداخت حقوق معوقه کارکنان شهرداری های سلسله و دلفان، خاطرنشان کرد: شهرداری های شهرستان های سلسله و دلفان با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم می کنند و کارکنان این نهادها دارای حقوق معوقه هستند که همین امر باعث می شود خانواده های آن ها با مشکلات مالی بسیاری دست و پنجه نرم کنند.

نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی همچینین پیگیری خریداری کردن ماشین آلات عمرانی برای شهرداری های این شهرستان ها، دادن سهمیه های معوقه قیر و تصویب سهمیه مازاد قیر و بدهی های این شهرداری ها به سازمان تامین اجتماعی را دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه عنوان کرد و افزود: معاون وزیر برای پیگیری و رفع مشکلات مذکور قول مساعد داده است.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: