هفته گذشته بخشدار مرکزی دلفان تغییر کرده و جناب آقای امرایی بخشدار منطقه کاکاوند با حفظ سمت بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی دلفان منصوب شد.

کد خبر: ۸۷۴۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵

 

به گزارش دلفان امروز؛ هفته گذشته بخشدار مرکزی دلفان تغییر کرده و جناب آقای امرایی بخشدار منطقه کاکاوند با حفظ سمت بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی دلفان منصوب شد.

این تغییر ، حواشی بسیاری در محافل سیاسی و فضای مجازی شهرستان دلفان در پی داشت.

برخی از مخالفان آقای قهرمانی بخشدار سابق ، از این تغییر با عنوان برکناری یاد کردند و برخی دیگر عزل ایشان را پایان مأموریت وی دانستند.
از جمله اینکه فرماندار دلفان گفت: تغییر بخشدار مرکزی دلفان به خاطر پایان مأموریت وی از آموزش و پرورش بوده است.

بیشترین حاشیه در بحث عزل بخشدار مرکزی مربوط به نامه ای بود که وی چند روز پیش از برکناری به نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نوشته بود.

برخی از فعالان سیاسی پس از انتشار این یادداشت ، جنجال رسانه ای به راه انداختند و انتشار این نامه را یک نوع چاپلوسی دانستند.
این در حالی است که جناب آقای قهرمانی پیش از این نیز نامه هایی به برخی مسئولین دیگر از جمله سردار عبدالهی و یا خیرین مدرسه ساز و … نوشته و منتشر کرده بود اما هیچ کدام از آن نامه ها چنین حواشی به دنبال نداشت.

مخالفان نماینده شهرستان که هنوز در شوک سنگین رأی بسیار بالای انتخاب ایشان به سر می برند و از هر فرصتی برای تخریب نماینده استفاده می کنند ، انتشار نامه آقای قهرمانی را دست آویزی قرار دادند تا از یک سوی تلاش های نماینده را شایسته قدردانی و تشکر ندانسته و از سوی دیگر زمینه برکناری بخشدار را فراهم آورند ، در حالی که قهرمانی به علت پایان مأموریت در شُرف خداحافظی از بخشداری مرکزی بود و از ماه ها قبل تودیع ایشان پیش بینی شده بود.

به هر حال در فضایی بسیار سنگین و جنجالی ، هفته گذشته سکان بخشداری مرکزی دلفان به آقای امرایی بعنوان سرپرست واگذار شد.

در پی تودیع عباس قهرمانی و حواشی آن ، علی رستمیان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما گفت : جناب آقای قهرمانی از زحمت کش ترین نیروهای خدمت گذار شهرستان بود که بعلت پایان مأموریت وی و همچنین ۱۲ نفر دیگر از مسئولین در سایر شهرستان ها از سوی آموزش و پرورش ، ناچارأ از این مسئولیت کنار گذاشته شد.

رستمیان ۱۲

وی درباره نامه نگاری های بخشدار توضیح داد : ایشان در متن نامه های خود بخاطر اینکه مسئولین را بیش از پیش به خدمت رسانی بیشتر ترغیب نماید مقداری به تعریف و تمجید از مسئول مورد خطاب در نامه می پرداخت و تلاش های گذشته را یادآور می شد.

عالی رستمی افزود : یادداشت های گذشته آقای قهرمانی چندان حاشیه ای به دنبال نداشت اما متاسفانه به محض انتشار این نامه آخر که خطاب به بنده بود برخی دوستان مخالف ما جنجال رسانه ای به پا کردند که انصافأ غیر از به حاشیه کشاندن مسئولین ثمر دیگری ندارد.

نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی همچنین اضافه کرد : این دوستان عزیز ما ، اگر واقعأ دلسوز شهرستان هستند که بدون شک همین طور است ، بهتر است این قدر مسئولین را به حاشیه نکشانند و اجازه دهند فرصت های خدمت با چنین مباحث کم ارزشی از بین نرود. این جدال ها چه ثمری برای شهرستان و مردم عزیز آن دارد؟ اگر نامه نگاری آقای قهرمانی زشت بوده پس چرا نامه های قبلی اش چنین جدال هایی در پی نداشت؟

رستمیان ضمن قدردانی از زحمات بخشدار مرکزی سابق گفت : به ایشان عرض میکنم پیام نامه شما را در بحث جاده کریم آباد به بابای بزرگ دریافت کردم و پایان هفته گذشته مدیرکل راهداری استان را به شهرستان دعوت کرده و موضوع را با جدیت در دستور کار قرار دادم.

این نماینده مجلس با اشاره به تلاش های خوب آقای قهرمانی در بحث مدیریتی شهرستان تصریح کرد ، ما به تجربیاتی که ایشان کسب کرده اند نیاز داریم و حتی اگر در مسئولیت دولتی نتوانیم از وی بهره مند شویم به طور حتم از این نیروی ارزشمند بعنوان مشاوری امین و با تجربه استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان مجددأ از زحمات آقای قهرمانی در مدت مسئولیت اش در بخشداری مرکزی دلفان تقدیر و تشکر کرد.

منبع:نسیم دلفان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
واقعیت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۵/۰۹/۱۶
0
0
منتظر بیست سال پیشرفت هستیم!؟میبینم کسی که ازتون تعریف کنه رو هم بر میدارن؟؟؟چطور به حرفتون و برنامتون برای پیشرفت گوش میدن!!؟؟؟؟؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: