امام جمعه دلفان:

امام جمعه دلفان گفت: ازدانشگاه و دانشجویان انتظار می رود نسبت به مسائل و مشکلات شهرستان و عملکرد مسئولین بی تفاوت نباشند.

کد خبر: ۸۷۵۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۴۲

به گزارش دلفان امروز؛ حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان دلفان در مراسم گرامیداشت روز دانشجو که در سالن ارشاد نورآباد بر گزارشد گفت:در گذشته نسبت به شهرستان دلفان کم لطفی های شده اکه امیدواریم مسئولان نسبت به رفع تبعیض های گذشته و حل مشکلات این شهرستان اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: امکانات مراکز آموزش عالی در دلفان در شان دانشجویان این شهرستان نیست.

امام جمعه دلفان گفت: ازدانشگاه و دانشجویان انتظار می رود نسبت به مسائل و مشکلات شهرستان و عملکرد مسئولین بی تفاوت نباشند.

وی همچنین به موضوع تمدید تحریم های 10 ساله ایران اشاره کرد و گفت: عده ای در داخل کشور درحد افراط و اسراف به آمریکا خوش بین بودند وعهد شکنی دولت آمریکا درموضوع برجام آنان را بیدار کرد.

فرماندار دلفان نیز در این مراسم با بیان اینکه فضا و امکانات موجود مرکز آموزش عالی این شهرستان زیبنده دانشجویان نیست ضعف زیر ساخت ها در گذشته را عامل این مشکلات عنوان کرد و گفت: هر آنچه در توان داشته ایم برای حل مشکلات دانشجویان در مکاتبات با مسئولان استانی انجام داده ایم.

جعفر طولابی به انتخاب دلفان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی در استان و کشور اشاره کرد و گفت : یکی از طرح های زیر بنایی که در قالب اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده توسعه مراکز علمی و دانشگاهی در منطقه است که امیدواریم امکانات متناسب با شان و منزلت دانشجویان عزیز فراهم نمائیم.

فرماندار تصریح کرد: در واقع دانشجویان موتور محرکه جامعه می باشند و دانشجویان باید در حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی جامعه مشارکت فعال داشته باشند.

روز دانشجو شهرستان دلفان

روز دانشجو شهرستان دلفان

روز دانشجو شهرستان دلفان

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: