رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دلفان:

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان گفت: با انجام 200 کیلومتر آسفالت تمام روستاهای بالای 20 خانوار دلفان از راه آسفالته بهره‌مند می‌شوند.

کد خبر: ۸۸۱۷
تاریخ انتشار: شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۰۹

به گزارش دلفان امروز؛ ناصر خوشرو صبح امروز در مراسم تجلیل از اداره راهداری وحمل و نقل جاده‌ای دلفان به وظایف اداره تازه تاسیس راهداری وحمل و نقل جاده‌ای اشاره کرد و اظهارداشت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در دو بخش راهداری و حمل و نقل وظایفی همچون ارتقاء ضریب ایمنی، خط‌‌‌‌‌‌کشی و شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز راه‌ها همچنین احداث و بهره‌برداری، توسعه ونگهداری پایانه‌های عمومی و وسایل نقلیه باربری را برعهده دارد.

http://img7.irna.ir/1395/13950822/82304704/82304704-71165916.jpg
خوشرو افزود: در شهرستان دلفان 901 کیلومتر راه ارتباطی وجود دارد که 550 کیلومتر آن راه آسفالته و251 کیلومتر نیز خاکی و شوسه‌ای است.

وی ادامه داد: تعداد 260 روستا در این شهرستان دارای راه آسفالته و مابقی هم به صورت راه خاکی وشوسه هستند.

این مسئوول اظهار داشت: با انجام 200 کیلومتر آسفالت تمام روستاهای بالای 20 خانوار از راه آسفالته بهره‌مند می‌شوند.

خوشرو عنوان کرد: در دلفان سه گردنه گاماسیاب، گشور و سرکشتی وجود دارد که با توجه به برفگیر و مه‌گیر بودن راهدارخانه این سه گردنه مشغول به فعالیت هستند.

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان ادامه داد: ایجاد روشنایی گردنه گاماسیاب به طول پنج کیلومتر با توجه به برفگیر و مه‌گیر بودن ضروری است و انجام آن در دستور کار این اداره قرار دارد.

در پایان با حضور ناصر جمشیدی معاون اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده‌ای استان لرستان و جمع زیادی از مسئوولان شهرستان دلفان از بازنشستگان اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای تجلیل شد.

گفتنی است، بعد از تفکیک اداره راه وشهرسازی و تشکیل اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، ناصر خوشرو در آبان ماه به عنوان نخستین رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان دلفان منصوب شده است.

منبع:فارس

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: