مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلفان:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلفان گفت: 9دی، پایان دهنده حمله و هجوم عناصر فتنه و اربابان داخلی و خارجی آنها و به نوعی خشک کننده ریشه جریان فتنه است.

کد خبر: ۸۸۴۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۳

به گزارش دلفان امروز؛ حجت الاسلام دکترصیادی درگفتگو باخبرنگار ما به بصیرت بالای ملت در 9 دی اشاره کرد و گفت: 9دی حاصل نفوذ ناپذیری ملت است و در آن روز مردم با رشادت  خود نشان داد که همچون گذشته اجازه نفوذ استکبار را نخواهد داد.


حجت الاسلام صیادی گفت: راهپیمایی ۹دی حرکتی بود که از مساجد و هیات ها شروع شد و به طور کامل برانگیخته شده از متن جامعه بود و همه منسجم و برای مقابله با فتنه آمدند تا از نظام دفاع کنند.

وی افزود: روح اصلی این حماسه، ایمانو اعتقاد به عاشورای حسینی و ولایتمداری مردم بود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلفان خاطرنشان کرد: ملت ایران با باور و اعتقادی که به حرکت نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند، احساس کردند نظام با یک چالش جدی مواجه شده و امنیت، ثبات، حیثیت و وحدت ملی مورد هدف قرار گرفته است.

وی بیان داشت: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در تبیین حقیقت حماسه نهم دی به دو عنصر «حضور گسترده مردمی » و« ایمان دینی مردم » اشاره فرمودند و خاطر نشان کردند :"نهم دی 88، حادثه کوچکی نیست بلکه آن حرکت عظیم و ماندگار مردمی ، شبیه حرکت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است و باید تلاش شود در سالگرد این حماسه ، حرف اصلی ملت ایران ، یعنی حرکت در سایه دین و تحقق وعده های الهی تبیین شود ".

حجت الاسلام صیادی تأکید کرد: 9دی، پایان دهنده حمله و هجوم عناصر فتنه و اربابان داخلی و خارجی آنها و به نوعی خشک کننده ریشه جریان فتنه است.

وی در پایان گفت:مردم ولایتمدار دلفان همانند سال های دیگر با حضور در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی باعث منزوی شدن فتنه گران و نا امیدی مستکبرین خواهند شد.


انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: