سعید گودرزی کوهنورد الیگودرزی بر اثر سقوط از قله کول جنو از ارتفاعات اشترانکوه بعلت صدمات مغزی جان باخت .

کد خبر: ۸۹۲۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۴

به گزارش دلفان امروز؛ تیم کوهنوردی الیگودرز  با 10 ورزشکار  صبح روز جمعه 24 دی ماه  جهت صعود به قله کول جنو به منطقه  اشترانکوه اعزام شدند.  

ساعت حدود 10 صبح روز جمعه، سعید گودرزی یکی از کوهنوردان در مسیر راه دره هزارهنگام عبور ازشیب یخی از ارتفاع حدود 20متر سقوط نموده و از ناحیه سر وکمر دچار آسیب شدید می شود.

سایر اعضای این  تیم پس از اقدامات اولیه برای در خواست کمک به ارتفاعات مناطق اطراف مراجعه نموده ولی  به دلیل عدم پوشش آنتن دهی  چند نفر خود را به نزدیک روستای کمندان می رسانند و با برقراری تماس با مسئول هلال احمر الیگودرز درخواست کمک و اعزام بالگرد را می نمایند.

 همچنین این ورزشکارن  مصدوم را به مکان مناسب انتقال می دهند وحتی حدودیک ساعت ونیم پس از وقوع  حادثه این کوهنورد زنده بوده است.

عکس،تصویر،الیگودرز،سعید گودرزی،سقوط کوهنورد الیگودرزی

 بالگرد جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شده و  ابتدا تیم امداد ونجات هلال احمرازنا را به این منطقه انتقال داده و تیم امداد ونجات الیگودرز نیز به صورت زمینی به این منطقه اعزام می شوند.

متاسفانه تلاش همراهان و تیمهای امداد موثر واقع نیوده و سعید گودرزی پس  حدود 2ساعت از وقوع حادثه به علت صدمات مغزی فوت نمود و پیکر این ورزشکار الیگودرزی توسط بالگرد به  بیمارستان امام علی (ع) انتقال داده می شود.

عکس،تصویر،الیگودرز،سعید گودرزی،سقوط کوهنورد الیگودرزی

منبع :هیجار

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: