‌رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان از برخورد با واحدهای شن و ماسه این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۸۹۳۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۸

به گزارش دلفان امروز؛ قاسم دلفانی رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان در گفت‌وگو ایسنا‌، اظهار داشت: اداره محیط زیست دلفان به صورت مستمر واحدهای صنفی و صنعتی شهرستان را مورد پایش و نظارت قرار می‌دهد و در صورت مشاهده هرگونه آلودگی زیست‌محیطی با خاطیان برخورد می‌شود.

http://cdn.isna.ir/d/2017/01/16/3/57418308.jpg

وی اضافه کرد: اگر این واحدها در زمان خاصی موجب آلودگی زیست‌محیطی شوند، توسط تیم نظارت این اداره به آنها تذکرات لازم داده می‌شود.

دلفانی ادامه داد: در همین راستا طی سه ماهه سوم سال نظارت بر واحدهای صنعتی شهرستان انجام شد که متأسفانه دو کارخانه تولید شن و ماسه آلوده شناخته شدند. متأسفانه واحدهای شن و ماسه و برداشت بی‌رویه آنها باعث بروز مشکلاتی برای محیط زیست این شهرستان شده‌اند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست دلفان بیان کرد: همچنین در پایش سه ماهه آخر سال با واحدهای شهرستان مکاتباتی انجام شده که سیستم پایش آنلاین را نصب کنند. تاکنون این واحدها به این دستگاه مجهز نبودند و قرار است آن را نصب کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین قرار است واحدهای قالیشویی شهرستان سیکل برگشتی آب را در واحدهای خود نصب کنند که در صورت انجام این کار از آسیب به محیط زیست و آلودگی آنها جلوگیری به عمل می‌آید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: