مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه دلفان:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان دلفان گفت:دهه فجر نماد حق طلبی و استقلال خواهی ملت ایران است.

کد خبر: ۹۰۳۱
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۵

به گزارش دلفان امروز؛ حجت الاسلام دكتر صيادي مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان دلفان اظهار داشت:تحریم، ترور، تبلیغ و جنگ روانی بر علیه ملتی که از عاشورا عبرت گرفته و فرزند رمضان است تاثیری ندارد.

وی با اشاره به عوامل اقتدار نظام اسلامی دهه فجر را بازخوانی ارزش‎های انقلاب اسلامی دانست و گفت: اقتدار امروز نظام اسلامی مرهون رهبری و مردم است، چرا که رهبر انقلاب، انسانی متعالی و متفاوت از سایران رهبران دنیا بودند و مردم نیز با هوشیاری و احساس مسئولیت خود در تمام صحنه‌های انقلاب حاضر بودند.

http://delfanemrooz.ir/files/fa/news/1395/11/15/1486250415.jpg

 

حجت الاسلام دکتر صيادي در ادامه تهدید نرم دشمنان را مهم‌ترین تهدید در دهه چهارم دانست و تصریح کرد: با توجه به اینکه 39 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد و نظام اسلامی در این مدت از انواع ترفندها و توطئه‌های دشمنان در امان نبوده و این عوامل، با آگاهی و هوشیاری مردم و مسئولان خنثی شده در زمان حاضر نیز این تهدید به صورت نرم درآمده و اعتقادات و فرهنگ غنی اسلامی را نشانه رفته ‌است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه دلفان خاطرنشان کرد: آگاهی و هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه استکبار جهانی و اطاعت از رهبری از مؤلفه‌‌های مهمی است که موجبات تحکیم ارزش‌ها و فرهنگ انقلاب اسلامی را فراهم می‌کند.

 

حجت الاسلام صيادي خاطرنشان کرد: این وظیفه ماست که در راستای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برداریم و وحدت و یکپارچگی به دست آمده از دستاوردهای انقلاب را حفظ کنیم.

وی تأکید کرد:  جنگ امروز دشمن جنگ نرم است و بدانیم که دخالت دشمن در کشور تحت هیچ شرایطی دلسوزانه نیست و ما باید در مقابل افکار شوم دشمنان به اصل ایمان و خداباوری تکیه کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: