فرماندار در گفتگو با دلفان امروز:

فرماندار دلفان از تعطیلی تمامی مدارس شهرستان به دلیل بارش سنگین برف خبر داد.

کد خبر: ۹۰۵۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۱۳

به گزارش دلفان امروز؛ جعفر طولابی فرماندار دلفان در گفتگو با دلفان امروز به آخرین وضعیت مدارس شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: مدارس سری عصر و صبح شهرستان #دلفان (نورآباد-کاکاوند) در همه مقاطع تحصیلی امروز تعطیل است.

12kr8123qsq_400وی با اشاره به قطع بودن راه 70 روستا در پی بارش سنگین برف در دلفان، اظهار داشت: عمده ترین مشکل مسیر های ارتباطی مربوط به بخش خاوه و مرکزی می باشد و در مناطق کاکاوند و میبرگ جنوبی به علت پایین بودن میزان بارش ها با مشکل کمتری رو برو هستیم.

طولابی تصریح کرد: در حال حاضر تمامی امکانات بخش دولتی و خصوصی را به کار گرفته ایم تا در کمترین زمان ممکن نسبت با بازگشایی این مسیر ها اقدام شود

فرماندار دلفان با اشاره به قطعی برق دربرخی از نقاط شهرستان ،گفت: در پی بارش های اخیر،برق بیش از 50 روستا قطع شده که با تلاش نیروی های اداره برق  ۵۰ درصد روستاهایی که با قطعی برق مواجه بودند وصل شده و ما بقی نیز مقرر شده که از سوی شرکت توزیع برق تا ظهر امروز وصل شوند.

وی خاطر نشان کرد:  در حال حاضر برق منطقه سفره کوه که فرستنده صدا و سیما در آنجا قرار دارد با قطعی مواجه است، که امیدواریم با توجه به صعب العبور بودن آن منطقه، مشکل تا آخر وقت امروز حل شود.

وی با اشاره به اینکه سطح بارش برف در دلفان به 40 سانتی متر می رسد،بیان داشت: با توجه به اینکه ممکن شاهد بارش باران در سطح شهرستان باشیم، لازم است مردم  برای جلوگیری از خسارات احتمالی ضمن رعایت نکات ایمنی از اسکان در حریم رودخانه و مسیل ها خودداری کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: