مدیرعامل هلال احمر استان لرستان خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان گفت: جسد یک زن باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود توسط جمعیت هلال احمر کشف و از رودخانه خارج شد.

کد خبر: ۹۱۸۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

 به گزارش دلفان امروز صارم رضایی  مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان  از کشف جسد یک زن باردار در رودخانه کشکان لرستان خبرداد و اظهارداشت: عصر روز سه شنبه 15 فروردین ماه جسد یک زن باردار که در رودخانه کشکان غرق شده بود پیدا شد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1395/03/10/139503101604238967804144.jpg

 وی با اشاره به اینکه جسد این زن با به کارگیری از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر لرستان و با استفاده از عملیات راپل از رودخانه خارج شد، افزود: از آنجا که دسترسی به محل غرق شدگی فرد مورد نظرسخت بود کار امداد رسانی در این حادثه دشوار بود که در نهایت با استفاده از بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر استان، جسد این زن کشف و به خارج از رودخانه منتقل شد.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: این زن باردار که 6 ماه از دوران بارداری‌اش می‌گذشت، اهل استان تهران بوده که در رودخانه کشکان غرق می‌شود و متأسفانه در همان لحظات اولیه جان خود را از دست می‌دهد.

 وی بیان کرد: به مسافران و گردشگرانی که قصد آبتنی در رودخانه های استان را دارند توصیه می‌شود از این کار امتناع کنند و هرگز به رودهای خروشان و پر آب استان ورود پیدا نکنند.

رضایی به آمادگی شبانه‌روزی تیم های امدادی و واکنش سریع جمعیت هلال احمر لرستان برای ارائه خدمات امدادی اشاره کرد و گفت: مردم درصورت بروز هر گونه حادثه می‌توانند با شماره تلفن 112 جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: