امام جمعه دلفان، گفت: در قیام پانزده خرداد درخت ولایت مداری مردم غرس و میوه آن در بهمن۵۷حاصل شد.

کد خبر: ۹۲۰۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴

به گزارش دلفان امروز؛ حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد، در گفت و گو شبستان در خرم آباد، با گرامیداشت سالروز رحلت جانگذاز بنیانگذار کبیر انقلاب، گفت:  مردم داری و مردم مداری، عدالت اجتماعی و استکبار ستیزی سه درس مکتب حضرت امام خمینی(ره) است.

http://www.delfanemrooz.ir/manager_ent_87/uploads/IMG_0330.jpg

وی با اشاره به اندیشه والای امام خمینی (ره) و تاثیر آن بر جهانیان، افزود: اندیشه‌های امام خمینی(ره) در قلمرو جغرافیایی ایران، دنیای اسلام و به طور کلی در جهان گسترش یافته است.

حجت الاسلام هاشمی نژاد، بیان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آثار و اندیشه‌های سیاسی امام (ره) به شکل خاص در قلمرو جهان اسلام مورد توجه و الگو قرار گرفت در این راستا جنبش‌ها و حرکت‌های اسلامی با الهام از اندیشه‌های سیاسی امام خمینی (ره) از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت و امروزه در قالب انقلاب‌ها و بیداری اسلامی در کشورهای خاورمیانه گسترش یافت.

امام جمعه دلفان، با بیان اینکه کسانی که آرزوی برچیده شدن مرگ از شعار ها را مطرح می کنند برخلاف قرآن و مکتب امام راحل سخن می گویند، افزود: خداوند درباره خراصون (یعنی دروغ پردازان)،کسانی که با آیات الهی دشمنی می کنند و اصحاب اخدود و... تعبیر مرگ بر آن ها را به کار برده و ابلیس و ابولهب را لعن و نفرین کرده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با تدبیر و حکمت و هوشمندی، طی بیست و هشت سال اخیز در فراز و نشیب ها انقلاب را به خوبی راهبری و مدیریت نموده است.

حجت الاسلام هاشمی نژاد، همچنین  با گرامیداشت قیام 15 خرداد، گفت: درقیام پانزده خرداد درخت ولایت مداری مردم غرس و  میوه آن در بهمن۵۷حاصل شد.

امام جمعه دلفان در ادامه، ماه رمضان، ماه خودسازی و ماه ریزش ها و رویش های جسمی و معنوی دانست و افزود: روزه داری هم باعث سلامتی جسمی و هم آمرزش گناهان و اجر و پاداش الهی می شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: