رئیس محیط زیست دلفان از صدور حکم یکسال زندان، 74 ضربه شلاق و یک میلیون ریال جریمه نقدی برای متخلف صید ماهی در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۹۲۲۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۲

به گزارش دلفان امروز؛ قاسم دلفانی رئیس محیط زیست دلفان گفت: پرونده متخلف صید غیر مجاز ماهی که توسط اداره محیط زیست به دادگستری شهرستان دلفان ارجاع شده بود پس از پیگیری نماینده حقوقی این اداره و ارائه دلائل و مستندات قانونی مورد نیاز قاضی پرونده، منجر به صدور رای مبنی بر تحمل یک سال حبس تعزیری بابت بزه تمرد و ۷۴ ضربه شلاق بابت توهین به مامور دولت و نیز یک میلیون ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت بابت صید غیر مجاز ماهی شد.

http://cdn.lorestandoe.ir/assets/images/4/photo_2017-06-21_11-21-48-41480f14.jpg

وی با تشکر از حمایت های دادستان شهرستان دلفان، برنقش تعیین کننده دستگاه قضا در حفاظت از محیط زیست تاکید کرد.

رئیس اداره محیط زیست دلفان با هشدار به متخلفین زیست محیطی از برخورد قاطع اداره محیط زیست دلفان با هرگونه تخلف زیست محیطی در این شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
نورعلی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳۹۶/۰۵/۱۴
0
0
با سلام خدمت مدیریت محترم و همکارانتان متاسفانه حدود یک ماه است که در محل ساخت و ساز اداره بهداشت در خیابان اصلی بر اثر اشتباه شرکت پیمانکار در حفاری به سفره اب شیرین زیرزمینی رسیده اند و این مایه حیاتی بصورت شبانه روزی در حال هدر رفتن و جاری شدن در جوی اب مقابل اداره است امیدواریم شما عزیزان با تهیه گزارش و یا انعکاس به مسولین مربوطه از این اسراف و بی خردی جلوگیری کنید با ارزوی موفقیت و سلامتی برای شما عزیزان

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: