امام جمعه دلفان:

حجت الاسلام جمیاری گفت: مردم و مسئولان شهرستان دلفان در امر کمک رسانی به مردم زلزله زده یک کاری جهادی را انجام دادند و با اینکه مردم منطقه ما در محرومیت به سر می برند ، اما بنا بر اخبار واصله بیشترین کمک های مردمی استان لرستان مربوط به شهرستان دلفان بوده است.

کد خبر: ۹۲۳۱
تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۹

به گزارش دلفان امروز؛ حجت الاسلام جمیاری امام جمعه شهرستان دلفان در خطبه دوم نماز جمعه  این هفته به مصیبت زلزله اخیر در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: مردم و مسئولان شهرستان دلفان در امر کمک رسانی به مردم زلزله زده یک کاری جهادی را انجام دادند و با اینکه مردم منطقه ما در محرومیت به سر می برند ، اما بنا بر اخبار واصله بیشترین کمک های مردمی استان لرستان مربوط به شهرستان دلفان بوده است و این جای تقدیر دارد.

http://www.safireaflak.ir/media/news/1396/8/26/1510925556.jpg

وی افزود: مشکلات مردم زلزله زده همچنان ادامه خواهد داشت و با توجه به فرا رسیدن فصل سرما از مردم شریف دلفان تقاضا دارم که کمک های خود را تا ساخت یک سرپناه برای این عزیزان همچنان ادامه دهند.

حجت الاسلام جمیاری ادامه داد: مردم باید توجه داشته باشند که بهترین راه برای رساندن کمک های خود به مناطق زلزله زده تحویل آنان به دستگاه های مربوطه همچون سپاه ، هلال احمر و... است زیر این ارگان ها شناخت بهتری نسبت به آن مناطق دارند و مطمئنا کمک های مردمی با عدالت بیشتری توزیع خواهد شد.

وی افزود: همدلی و همکاری دولت، ارتش، سپاه، بسیج، هلال احمر و... در این بحران برای همه مردم نمایان شد و این جای شکر دارد و جالب اینجاست که وقتی ایرانیان مقیم آمریکا و کانادا قصد ارسال کمک به زلزله زدگان را داشتند وزارت خزانه داری آمریکا مانع آن شد و مبلغ جمع آوری شده را بلوکه کرد و در اینجا نیز بار دیگر دشمنی آمریکا با ملت ایران نمایان شد.

امام جمعه نورآباد به شهادت یک سرباز مرزبان دلفانی اشاره کرد و اظهار داشت: 8 مرزبان غیور کشورمان هفته گذشته شهید شدند که شهید حسین زاده از اهالی شهرستان ما بود که در شهر کوهدشت به خاک سپرده شد و باید ما خود را مدیون این شهداء بدانیم.

حجت اسلام جمیاری در ادامه سخانان خود به مشکلات شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: نیروی انتظامی شهرستان در هفته گذشته با موتورسیکلت های مزاحم به شدت برخورد کرد که جای تقدیر دارد و امیدواریم که این اقتدار همچنان ادامه داشته باشد.

وی در پایان با اشاره به ولنگاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان گفت: به مدیر کل اداره ارشاد تذکر دادم که چرا اداره این شهرستان در ماه محرم و صفر هیچ حرکت معنوی را انجام نداده است؟  چه حرکت اسلامی را این اداره انجام داده است؟ این اداره به تغییر و تحول نیاز دارد و اگر قرار است این اداره به این روال حرکت کند این شهرستان اصلا نیازی به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارد.

انتهای پیام/  

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: