فرماندار دلفان:

فرماندار دلفان با اشاره به زلزله اخیر این شهرستان گفت: این زمین لرزه ۳ میلیارد تومان تومان به تاسیسات زیربنایی شهرستان دلفان خسارت وارد کرد.

کد خبر: ۹۲۳۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۱۹

به گزارش دلفان امروز؛ جعفر طولابی فرماندار شهرستان  دلفان در گفت‌وگو با تسنیماظهار داشت: به محض وقوع زلزله شورای مدیریت بحران شهرستان با آماده باش  صد در صد به صورت فوق العاده جهت مقابله با هرگونه حادثه احتمالی تشکیل جلسه داد.

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1396/08/21/1396082123433247612482224.jpg

وی عنوان کرد: درهمین راستا جهت کمک به زلزله زدگان پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان فعال شدند که در این راستا چندین محموله کمک های  جمع آوری شده  و کمک های دستگاه های خدمات رسان به مناطق زلزله زده ارسال شدند و خوشبختانه حس نوعدوستی و میزان مشارکت مردم به حدی است که جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان همچنان ادامه دارد.

 

فرماندار دلفان با بیان اینکه به محض وقوع زلزله  اکیپ‌های  امداد و نجات هلال احمر، اکیپ‌های بهداشتی و درمانی و خدماتی شهرستان دلفان به مناطق آسیب دیده اعزام شدند، تصریح کرد: این زلزله  همچنین خساراتی به واحدهای مسکونی، تاسیسات آب، برق، گاز، اماکن آموزشی، بهداشتی و درمانی،  واحد های دامی، اماکن ورزشی و اداری شهرستان دلفان وارد کرد.

 

طولابی افزود: بر اساس آخرین بررسی ها و برآورد ها تعداد 280 واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی  بین 10 تا 35 درصد، تعداد 39 واحد آموزشی و 3 سالن  ورزشی بین 10 تا 30 درصد خسارت دیدند که در مجموع بالغ بر 3 میلیارد تومان برآورد شده است.

 

فرماندار دلفان با اشاره به اینکه کار برآورد خسارات به واحد های مسکونی توسط کارشناسان بنیاد مسکن آغاز شده و تا چند روز آینده جمع بندی خواهند شد.

 

انتهای پیام/  

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: