مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان از مرگ معلم یکی از روستاهای این استان به دلیل برق گرفتگی خبر داد.

کد خبر: ۹۲۵۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۲

به گزارش دلفان امروز؛ علی قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به مرگ یکی از معلمان لرستان به دلیل برق گرفتگی اظهار داشت: طبق اعلام مدیر آموزش و پرورش سپیددشت و همچنین بازدید کارشناسان مرکز استان از محل این حادثه، این معلم بر اثر برق گرفتگی با وسیله ای مانند هیتر برقی که به صورت دست ساز بوده فوت کرده است.

وی با بیان اینکه این معلم جوان بوده و بین چهار تا پنج سال سابقه کاری داشته است گفت: این معلم، معلم مدرسه روستای«تیوه» در منطقه سپیددشت بوده است.

 

 مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه مدارسی که ما در مناطق محروم داریم، مسیر معلمان به گونه ای نیست که هر روز تردد داشته باشند و در این راستا معلمان معمولا شنبه تا بعدازظهر چهارشنبه در همان مدرسه زندگی می کنند گفت: مدرسه این روستا نیز کانکس بوده و چند دانش آموز داشته است و این کانکس ها نیز به گونه ای ساخته شده اند که قسمت انتهایی آن برای زندگی معلم پیش بینی می شود و قسمت جلوی آن نیز برای تدریس دانش آموزان در نظر گرفته می شود.

قربانی در پاسخ به این سوال که آیا این کانکس وسیله گرمایشی نداشته است؟ مدعی شد: با توجه به اعلام مدیر این منطقه، این کانکس ها بخاری دارند و با توجه به اینکه این مناطق گاز کشی نشده اند از بخاری نفتی و چراغ علاالدین برای گرم کردن غذا و ... استفاده می کنند.

ویگفت: این معلم به هر دلیلی این وسیله را درست کرده است و چون استاندارد نبوده است دچار برق گرفتگی شده است.

 

انتهای پیام/  

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: