همزمان با ایام الله دهه فجر؛

زنگ انقلاب همزمان با سومین روز از دهه فجر با حضور مسئولان شهرستان دلفان به صورت نمادین در دبیرستان الزهرا(س) نواخته شد.

کد خبر: ۹۳۲۵
تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

به گزارش دلفان امروز؛ مراسم نمادین زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور و فرا رسیدن دهه فجر در مدرسه خلیج فارس شهر نورآباد نواخته شد.

حجت الاسلام جمیاری امام جمعه شهرستان دلفان در این مراسم با تبریک ایام نورانی و الهی دهه فجر گفت: دهه فجر ایامی است که باید به حقایق انقلاب، عوامل پیروزی و اهداف انقلاب اسلامی و امام راحل پی ببریم .

وی با اشاره به اینکه دانش آموزان امروز، نسل چهارم انقلاب هستند تاکید کرد: اینک شما امانتدار این انقلاب هستید و این انقلاب به دست شما رسیده است. شما می توانید کارهای بزرگی انجام دهید همچنانکه کارهای بزرگی چون پشرفتهای هسته ای، پیشرفتهای پزشکی و سلولهای بنیادین و دیگر پیشرفتهای علمی توسط شما صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه عالی ترین تفکر انقلاب قرار گرفتن در مسیر عبودیت است، یادآور شد: مقام معظم رهبری تعبیر زیبایی دارند و می فرمایند دهه فجر حقیقتا فجر سعادت ملت بزرگ ما بلکه فجر سعادت ملت های اسلامی است و در دنیا امروزی که دنیای بیداری بشری است انقلاب ما فجر سعادت ملت های جهان خواهد بود.

امام جمعه دلفان افزود: گرایش شدید به تفکر اسلام ناب در عالم رو به رشد است، ندای توحیدی مقام معظم رهبری خطاب به اندیشمندان، نوجوانان و جوانان عالم انعکاسی داشته که این حقیقت را تأیید می کند که همگان به سمت و سوی اندیشه اسلامی هستند.

وی در پایان خاطر نشان کرد:.جوانان خود را به سلاح علم ودانش و صلاح دین، معنویت و روحیه انقلابی برای خدمت به انقلاب مجهز کنند.


انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: