فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از پروژه های محرومیت زدایی سپاه در منطقه محروم میربگ جنوبی شهرستان دلفان بازدید کرد.

کد خبر: ۹۳۳۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۹

به گزارش دلفان امروز؛ سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان طی سفری به شهرستان دلفان از پروژه های محرومیت زدایی سپاه در منطقه محروم میربگ جنوبی شهرستان دلفان بازدید کرد.

وی در جریان بازدید از این پروژه ها اظهار داشت:100 دهستان درسطح کشور برای توسعه و اجرای طرح های اقتصای، عمرانی، فرهنگی و ... در نظر گرفته شده است و دهستان میربگ جنوبی نیز یکی از همین دهستان ها می باشد که به توفیق الهی پروژه های متفاوتی برای محرومیت زدایی از آن اجرا خواهد شد.

وی افزود: برای هر  دهستان بالغ‌بر 14 میلیارد تومان اعتبار لحاظ شده است.

وی خاطر نشان کرد : تلاش می‌شود در این دهستان‌ها علاوه بر ایجاد زیرساخت‌ها، کارهای فرهنگی و اشتغال‌زایینی  انجام شود تا بسیاری از مشکلات مردم این مناطق حل شود.

سردار کشکولی تأکید کرد: در هیچ‌کدام از این فعالیت‌ها رسالت ما موازی کاری با دستگاه‌های دولتی نیست بلکه هدف ما پر کردن خلأهایی است که در دهستان‌ها مشاهده می‌شود.

وی بر هماهنگی و مشارکت با دستگاه‌های دولتی جهت رفع محرومیت‌زدایی تأکید کرد و ادامه داد: عزم و اراده قرارگاه سازندگی رفع محرومیت، آبادانی و اشتغال در دهستان‌های پنج گانه است و از تعامل و همکاری سایر دستگاه‌ها هم استقبال می‌کنیم.

گفتنی است که هم اکنون مراحل ساخت 7 پروژه آب رسانی، چندین مسجد و مدرسه در این دهستان در حال تکمیل است. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: