رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان از نصب 4 دوربین ثبت تخلف در محورهای پر تردد این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۹۳۴۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴

به گزارش دلفان امروز؛ محسن لطیفی نیا رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان گفت: به منظور ارتقاء ضریب ایمنی کاربران راه و جلوگیری از تخلفات رانندگان حادثه ساز، طی چند ماه گذشته و پس از مکاتباتی با اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان،  مجوز نصب 4 عدد دوربین ثبت تخلف را اخذ کردیم.

 

وی افزود: در مرداد ماه سال جاری جانمایی این دوربین ها با حضور کارشناسان پبلس راه ، مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ، پیمانکار و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان صورت گرفت که طی چند روز اخیر پیمانکار مربوطه اقدام به نصب تأسیسات و دوربین های نظارتی کرده است.

 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به نصب سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری طی چند ماه آینده این سیستم ها مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به وقوع تصادفات و واژگونی ناشی از تخطی از سرعت غیر مجاز و بازدید  میدانی از محورها ، دو دوربین در محور نورآباد - خرم آباد (حدفاصل شهر نورآباد تا دوراهی زالی روبروی باسکول) ، یک دوربین در محور هرسین-نورآباد (بعد از پایگاه امداد و نجات جاده ای) و یک دوربین نیز نزدیک گردنه گشور در محور نورآباد-نهاوند نصب شده است.   

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: